avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 728 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contribuția de 1 la suta este luata în considerare ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contribuția de 1 la suta este luata în considerare la cele ...

Contribuția de 1 la suta este luata în considerare la cele 12 luni pentru creșterea copilului?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:27, 14 Mai 2024
Nu este luata in considerare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu prenatal si crestere copil pfa Sacharisa Sacharisa Pentru PFA: 1) Daca pentru cele 12 luni de calculare a concediului de maternitate, 6 luni am fost PFA si 6 luni nu am avut venit pana la nastere, mai ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil in caz de somaj tehnic!!! anabell anabell Am si eu o nedumerire, poate ma puteti ajuta cu niste informatii. In luna mai 2009, am fost in somaj tehnic (75% din salariul brut), acum in iunie, am aflat ca ... (vezi toată discuția)
Informatii indemnizatie ccc ancuta382 ancuta382 buna ziua, care este venitul minim impozabil pentru a primi indemnizatie de crestere a copilului?Trebuie sa fii obligatoriu angajat cu contract de ... (vezi toată discuția)