Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contribuția de 1 la suta este luata în considerare ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contribuția de 1 la suta este luata în considerare la cele ...

Contribuția de 1 la suta este luata în considerare la cele 12 luni pentru creșterea copilului?
Nu este luata in considerare.