Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce conditii trebuie indeplinite la amplasarea unei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce conditii trebuie indeplinite la amplasarea unei cabane ...

Buna ziua.Ce conditii trebuie indeplinite la amplasarea unei cabane pe teren la munte?Ce limite sunt impuse fata de limita ?proprietatii(fata de vecini)
autorizatie de constructie