Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Venit secundar declarat Anaf Belgia
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Venit secundar declarat Anaf Belgia

Buna! Vreau pe langa jobul care il am in Belgia (oficial cu contract) sa ofer servicii de beauty in weekend (extensii gene). Intrebarea mea ar fi daca aceste venituri secundare trebuiesc inregistrate la Anaf-ul din Belgia sau nu. Daca da, care ar fi pasii de urmat si care ar fi impozitul ?
george-neagu, moderator