Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive Steagul Roșu 1960? BV
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive Steagul Roșu 1960? BV

Bună ziua! Sunt B. V., am lucrat la "Steagul Roșu" Brașov, in construcții, ca muncitor necalificat, începând cu anul 1962,timp de mai mulți ani. Acești ani nu imi sunt adăugați la pensie. Ar putea cineva sa îmi spună unde pot găsi arhivele cărților de munca din acei ani? Mulțumesc!
bajureanus@yahoo.fr, utilizator
SC ROMAN SA BRASOV in reorganizare/fosta Uzinele Steagul Roşu Braşov/fosta Întreprinderea de autocamioane Braşov

SC DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIEI SRL
sat Luncani, nr. 505,
comuna Luna, jud. Cluj,
email: adeverinte@arhivatorul.ro