Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Radierea firmei
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Radierea firmei

Buna ziua!

In cazul depunerii doumentelor pt radierea unei firme, care din luna decembrie 2023 nu a mai avut nici un fel de activitate se mai depune bilantul pt anul 2023?
george-neagu, moderator
Cand mergeti la ANAF vi se cere bilantul pe anul 2023 si chiar pe anul 2024 daca inregistrarea cererii de radiere este pe 2024.