Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... este posibil ca fiind consilier local si participand ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

este posibil ca fiind consilier local si participand la sedinte,sa ...

este posibil ca fiind consilier local si participand la sedinte,sa nu iei indemnizatia?
Vreau sa va spun ca eu nu puteam participa la lucrarile comisiei ,intrucat nu fac parte din ea ,insa am participat la cele doua sedinte extraordinare unde mi-am exprimat dreptul de vot pentru proiectele de pe ordinea de zi,colegilor mei care au fost in comisia economica li s-au dat bani,iar celorlalti care nu am fost in comisia economica,nu.Vreau sa va spun ca eu si daca as fi vrut sa particip la lucrarile comisiei economice,nu as fi fost acceptat, fiindca nu fac parte din aceasta.