avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 972 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs 30 zile, ...

Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs 30 zile, pe care am semnat-o de primire pe data de 09/05/2024 si am depus cererea de recurs pe data de 11/06/2024.Vreau sa stiu daca cererea mea este socotita pusa in
termen legal .Multumesc!

Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 11:41, 13 Iunie 2024
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Ultima modificare: Joi, 13 Iunie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
La o prima numarare nu ati depus in termen.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! in procesul civil pe care il am ,reclamanta a primit ... Mika T Mika T Buna ziua! In procesul civil pe care il am ,reclamanta a primit comunicarea deciziei din apel cu drept de recurs 30 de zile, pe data 09 /05/2024 pentru care a ... (vezi toată discuția)
Intrarea in vigoare a suspendarii permisului de conducere adry04 adry04 Buna ziua am o nelamurire mare cum functioneaza legea.Acum un an in urma mia fost suspendarea permisului de conducente pentru 3 Luni pentru viteza am depus ... (vezi toată discuția)
Termen de raspuns petitie ContSters256771 ContSters256771 Sper sa fi ales corect sectiunea de forum unde sa postez intrebarea mea. Ma intereseaza ce se intampla daca o institutie nu raspunde la o petitie adresata. ... (vezi toată discuția)