Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs 30 zile, ...

Buna! Am primit decizia de la apel cu drept de recurs 30 zile, pe care am semnat-o de primire pe data de 09/05/2024 si am depus cererea de recurs pe data de 11/06/2024.Vreau sa stiu daca cererea mea este socotita pusa in
termen legal .Multumesc!

Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic
La o prima numarare nu ati depus in termen.