Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se majoreaza salariu ...

Buna ziua
Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se majoreaza salariu minim de la 3300 lei la 3700 lei , intrebare :
- aceasta majorare se aplica si la asociatiile de proprietari ? , daca da , consider ca v a fi un dezastru !
Multumesc
Se aplica tuturor angajatorilor ...
multumesc si imi cer scuze ca s a repetat intrebarea
am cerut scuze pentru repetare