avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 353 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se majoreaza salariu ...

Buna ziua
Am o nelamurire , de la 1 iulie 2024 se majoreaza salariu minim de la 3300 lei la 3700 lei , intrebare :
- aceasta majorare se aplica si la asociatiile de proprietari ? , daca da , consider ca v a fi un dezastru !
Multumesc
Cel mai recent răspuns: eugarizan , utilizator 15:32, 13 Iunie 2024
Se aplica tuturor angajatorilor ...
multumesc si imi cer scuze ca s a repetat intrebarea
am cerut scuze pentru repetare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariul minim de la 01.07.2024 pentru angajatii care au o vechime de peste 24 de luni nina.m nina.m In cazul angajatilor care au vechime peste 24 luni, daca anterior datei de 1 iulie 2024 salariul de baza brut lunar este situat intre 3300 si 3699 lei, de la 1 ... (vezi toată discuția)
Buna ziua am o neclaritate vizavi de cresterea salariului minim ... eugarizan eugarizan Buna ziua Am o neclaritate vizavi de cresterea salariului minim pe economie ; Acesta se aplica si in cazul asociatiilor de proprietari ? daca da , ... (vezi toată discuția)
Va rog sa-mi spuneti daca un salariat cu o vechime mai mare de ... P LILIANA P LILIANA Va rog sa-mi spuneti daca un salariat cu o vechime mai mare de 24 luni, trebuie sa-i fie majorat slariul mai mult de 3700 lei? iar daca trebuie majorat mai ... (vezi toată discuția)