Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Un politist poate fi muzician in timpul liber?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Un politist poate fi muzician in timpul liber?

Buna ziua, un politist poate fi muzician in timpul liber? Adica sa nu faca evaziune fiscala, stiu ca politistii nu pot avea s.r.l. ca sa poata cânta la nunti/botezuri fara a face evaziune fiscala, se poate proceda cumva pentru a canta la nunti ca politist fara a face evaziune fiscala?
Multimesc.
george-neagu, moderator