Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, pentru o adeverinta cum ca cineva este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, pentru o adeverinta cum ca cineva este angajat in ...

Buna seara, pentru o adeverinta cum ca cineva este angajat in firma, adeverinta spre a folosi la facultate in cadrul practicii de domeniu, imi puteti da un model? Mulțumesc anticipat!
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]