Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pe fluturașul de salariu apare după un examen de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pe fluturașul de salariu apare după un examen de promovare ...

Pe fluturașul de salariu apare după un examen de promovare nouă denumire : de exemplu din registrator medical în registrator medical principal ?
De unde să știm noi? Dați-ne mai multe amănunte despre ce este vorba.
In general, apare si noua functie.