avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 998 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit un parc ...

Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit un parc de copii unde se strâng noaptea tot felul de persoane,majoritatea fiind romi.Fac scandal și gălăgie chiar și după ora 22.Cum să procedăm în acest caz.Multumim anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:29, 8 Iulie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Puteti sesiza Politia locala cu privire la situatia respectiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gălăgie la terasa de vizavi sam91 sam91 Bună ziua, În urmă cu doi ani m-am mutat cu familia într-un sat și totul a fost bine până vara trecută, când vizavi s-a deschis un magazin care ... (vezi toată discuția)
Polițiștii chemați pentru deranjarea liniștii publice nu au făcut nimic ElenaMuntean ElenaMuntean Bună ziua, Doresc să vă prezint următoarea situație: De vreo 4 ani suntem deranjați în mod constant de vecinii de deasupra. Aceștia fac ... (vezi toată discuția)
Informatii despre chiriasi seranno seranno Servus. Sunt student in Cluj-Napoca si stau in chirie. De cand m-am mutat in apartamentul in care stau momentan am avut probleme cu vecinul care sta cu un ... (vezi toată discuția)