Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit un parc ...

Bună ziua!Lângă locuință noastră s-a construit un parc de copii unde se strâng noaptea tot felul de persoane,majoritatea fiind romi.Fac scandal și gălăgie chiar și după ora 22.Cum să procedăm în acest caz.Multumim anticipat!
Puteti sesiza Politia locala cu privire la situatia respectiva.