Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Ce se întâmplă dacă cineva nu plătește timp de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Ce se întâmplă dacă cineva nu plătește timp de 12 luni ...

Ce se întâmplă dacă cineva nu plătește timp de 12 luni cardul de cumpărături? Poate fi executat silit? Mulțumesc
Categoric va fi executat silit, si chiar mai repede de 12 luni, daca banca se misca repede.
Dapix, utilizator