avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 863 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caiet de practica Drept
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caiet de practica Drept

Buna ziua! Am absolvit Facultatea de Drept din cadrul Universității Titu Maiorescu Bucuresti, in anul 2013, invatamant ID. Am nevoie de un caiet de practica completat si vizat datat ianuarie- februarie 2013, pentru a echivala diploma de licenta intr o tara terta UE. Va multumesc!
Ultima modificare: Luni, 8 Iulie 2024
Stefborh, utilizator
Cel mai recent răspuns: Stefborh , utilizator 21:59, 8 Iulie 2024
De fapt adeverinta de practica in acea perioada.

Stefborh a scris:

Buna ziua! Am absolvit Facultatea de Drept din cadrul Universității Titu Maiorescu Bucuresti, in anul 2013, invatamant ID. Am nevoie de un caiet de practica completat si vizat datat ianuarie- februarie 2013, pentru a echivala diploma de licenta intr o tara terta UE. Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eliberare diploma de licenta de la universitatea spiru haret Nimi Nimi Buna ziua, Sunt absolvent al Facultatii de Drept si Administratie Publica din Bucuresti,specializarea Drept,din cadrul Universitatii Spiru Haret,durata ... (vezi toată discuția)
Master de criminalistică, oportunități de carieră Anna393 Anna393 Buna ziua! Am absolvit facultatea de drept de la Universitatea Bucuresti si mi-am obtinut diploma de licenta in 2017. Acum m-am inscris la master de ... (vezi toată discuția)
Diploma pentru scutire impozit programatori abc82 abc82 Buna ziua, as dori sa aflu daca diploma de la Universitatea Titu Maiorescu, Facultatea de Informatica, specializarea Informatica, Invatamant la Distanta se ... (vezi toată discuția)