Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caiet de practica Drept
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caiet de practica Drept

Buna ziua! Am absolvit Facultatea de Drept din cadrul Universității Titu Maiorescu Bucuresti, in anul 2013, invatamant ID. Am nevoie de un caiet de practica completat si vizat datat ianuarie- februarie 2013, pentru a echivala diploma de licenta intr o tara terta UE. Va multumesc!
Stefborh, utilizator
De fapt adeverinta de practica in acea perioada.

Stefborh a scris:

Buna ziua! Am absolvit Facultatea de Drept din cadrul Universității Titu Maiorescu Bucuresti, in anul 2013, invatamant ID. Am nevoie de un caiet de practica completat si vizat datat ianuarie- februarie 2013, pentru a echivala diploma de licenta intr o tara terta UE. Va multumesc!