Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna seara
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna seara

Este legal ca factura de apa -canal sa nu aiba trecuti indexi vechi și indexi noi la nici o factura? Si daca nu ce este de facut . Multumesc anticipat pentru răspuns.
BlAndreea, utilizator
Presupunem ca locuiti la casa si va referiti la factura emisa de furnizor nu?
Poate sunteti intr-o localitate unde sunt toti facturati la pausal adica un consum mediu si o parte e sustinuta de primarie.
Vecinii au si ei acceasi valoare a facturii?