avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă termin facultatea pe un profil cum ar fi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă termin facultatea pe un profil cum ar fi marketing care ...

Dacă termin facultatea pe un profil cum ar fi marketing care este de 3 ani și fac masterul în limbi străine 2 ani,se consideră ca am absolvit studii de lungă durată?
Sau trebuie să fac și facultatea și masterul în același domeniu ca să fie considerate studii de lungă durată?

Alte discuții în legătură

Scutire impozit programator, studii de scurta / lunga durata crisiv crisiv As vrea sa stiu daca masterul de profil informatic (baze de date) este considerat ca \"studii superioare de lunga durata\" pentru a beneficia de scutirea de ... (vezi toată discuția)
Salutare ! eu am terminat facultatea de drept, iar in prezent ... TnsAdrRzv TnsAdrRzv Salutare ! Eu am terminat facultatea de Drept, iar in prezent lucrez la o firma ca inspector ssm, dupa abs0livrea cursului de 80 ore. Azi am vrobit cu seful, ... (vezi toată discuția)
Studii superioare de lunga durata geosan2010 geosan2010 Buna ziua, Am terminat studiile Institutului de Subingineri din Bacau, in anul 1986 la seral, obtinand Diploma de Subinginer profil Mecanic, specializarea ... (vezi toată discuția)