Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua ! Am cont si eu si sotul pe platforma de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua ! Am cont si eu si sotul pe platforma de jocuri de ...

Buna ziua ! Am cont si eu si sotul pe platforma de jocuri de noroc winner si eu am castigat suma de 11000 de lei iar a doua zi mi-au inchis contul si banii au disparut . Mi-sa spus ca am încalcat termenii si conditiile . Ce pot face? Constantin Madalina Andreea, deeacst620@gmail.com
Andreea177, utilizator
Daca ati incalcat termenii si conditiile,nu mai aveti ce sa faceti.