Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Loviri și alte violențe
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Loviri și alte violențe

Buna ziua,sunt 4 in dosar daca retrag plângerea pt unu ..cu ceilalți dosarul merge înainte,??? mulțumesc
Melania 89, utilizator
Da, retragerea plângerii produce efecte doar față de persoana pentru care a fost retrasă

Melania 89 a scris:

Buna ziua,sunt 4 in dosar daca retrag plângerea pt unu ..cu ceilalți dosarul merge înainte,??? mulțumesc