Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, Aș fi recunoscătoare dacă ar putea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, Aș fi recunoscătoare dacă ar putea cineva să ...

Bună ziua,
Aș fi recunoscătoare dacă ar putea cineva să îmi răspundă la următoarea întrebare:
Tatăl meu, decedat, a fost prizonier de război în URSS aproape 6 luni.
Mama mea, în vârstă de peste 100 de ani are dreptul la indemnizație conform decretului lege 118/1990?
Are livretul militar care atestă perioada de prizonierat.
Mulțumesc
Buna ziua!
Gasiti aici detalii
[ link extern ]