Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua am și eu o întrebare despre o situație.. ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua am și eu o întrebare despre o situație.. am o poprire ...

Bună ziua am și eu o întrebare despre o situație.. am o poprire pe conturi de 2300 lei de la un Bej mi-au spus ca o sa pună și sechestru pe casa de la tara care o împart cu doua mătuși. Noi acum avem posibilitatea sa o vindem, am scos fiscalul și nu apar datorii nicăieri este pe zero, intrebarea este noi putem vinde?intampinam vreo problema la notar?.. fiscalul fara datorii menționez.. doar la mine pe conturi.. Mulțumesc. Aștept un raspuns.
O puteti vinde