Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Model recent de contract de comodat auto
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Model recent de contract de comodat auto

Bună ziua! Vă rog să mă sprijiniți cu un model recent de contract de comodat pentru auto intre PFA si proprietarul autoturismului .
george-neagu, moderator