Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua .Rog sprijin ptr îndreptare eroare nume de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua .Rog sprijin ptr îndreptare eroare nume de familie ...

Bună ziua .Rog sprijin ptr îndreptare eroare nume de familie al mamei la naștere diferit de numele de familie al părinților. Am solicitat îndreptare eroare la primărie dar nu s-au găsit înscrisuri care sa ateste legatura între cele doua nume,deci fără rezolvare.Ce pot face mai departe ptr îndreptare eroare și dezbaterea succesiunii după mama și bunica,ambele decedate .Mulțumesc.
căutați martori care le-au cunoscut.
Am martori care cunosc f bine familia

adriandimitriu a scris:

căutați martori care le-au cunoscut.