Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă îi las unei rude cheile de la apartament, să ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă îi las unei rude cheile de la apartament, să verifice ...

Dacă îi las unei rude cheile de la apartament, să verifice din când în când. Și îmi ia din obiectele personale ce pot face?
plangere la politie pt furt.
Ati discutat cu ruda ?