Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi cer cei ...

Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi cer cei de la resurse umane,legea care permite acest lucru. Am avut deja o prelungire care expira in septembrie 2024! Am 65 de ani! Multumesc!
Cand v-ati pensionat?