avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 928 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi cer cei ...

Pot continua activitatea dupa data de pensionare? Imi cer cei de la resurse umane,legea care permite acest lucru. Am avut deja o prelungire care expira in septembrie 2024! Am 65 de ani! Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:13, 17 Iulie 2024
Cand v-ati pensionat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Daca sunt pensionara dar doresc sa continui activitatea, pot ... Victoria-Viki Victoria-Viki Daca sunt pensionara dar doresc sa continui activitatea, pot renuta la pensie si sa continui activitatea ? Am abia varsta de 64 de ani (vezi toată discuția)
O persoana încadrată în munca a împlinit vârsta standard ... Alinab01 Alinab01 O persoana încadrată în munca a împlinit vârsta standard de pensionare de 63 ani în anul 2021. A făcut o solicitare de prelungire a activității cu ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am 62 de ani si sunt angajat la primarie contractual ... adi58 adi58 Buna ziua, Am 62 de ani si sunt angajat la primarie contractual pe post de referent I A. Am depus actele de pensionare cu reducerea virstei standard de ... (vezi toată discuția)