Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cetatean roman cu domiciliul in strainatate, ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cetatean roman cu domiciliul in strainatate, apartament mostenit

Ca si cetatean roman cu domiciliul in strainatate, care sunt pasii pe care trebuie sa-i completez dupa ce primesc ca mostenire aprtamentul in care au trait parintii mei?
bogdanb_au, utilizator