avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 906 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cetatean roman cu domiciliul in strainatate, ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cetatean roman cu domiciliul in strainatate, apartament mostenit

Ca si cetatean roman cu domiciliul in strainatate, care sunt pasii pe care trebuie sa-i completez dupa ce primesc ca mostenire aprtamentul in care au trait parintii mei?
Ultima modificare: Joi, 18 Iulie 2024
bogdanb_au, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua la toti, am o intrebare, sunt stabilita de 29 de ani ... Cri cri 78 Cri cri 78 Buna ziua la toti, Am o intrebare, sunt stabilita de 29 de ani in Franta am nationalitatea franceza. Sunt nascuta in Romania, si am trait in tara pana la ... (vezi toată discuția)
Obținere cetățenie română pentru cetățean american Sorin Horia Sorin Horia Buna ziua, Bunicul meu s-a născut în Transilvania - localitatea Metiș, actualul județ Sibiu - în anul 1895. În anul 1915 a emigrat în Statele Unite ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, sunt cetateana a republicii moldova, locuiesc in rusia, ... dinelly dinelly Buna Ziua, Sunt cetateana a Republicii Moldova, locuiesc in Rusia, am 21 ani. Parintii sunt in divort, tatal este cetatean roman stabilit in Spania. As dori ... (vezi toată discuția)