Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care este perioada de pregatire a unui salariat cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care este perioada de pregatire a unui salariat cu studii superioare ...

Care este perioada de pregatire a unui salariat cu studii superioare din sectorul bugetar (economist) ?
Mentionez ca acesta a mai lucrat ca economist/sau pe un post cu studii medii, la agenti economici.
Nu exista asa ceva ... este incadrat ca si debutant?