Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Recent mi s a facut o poza la locul de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Recent mi s a facut o poza la locul de munca si aceasta ...

Buna ziua
Recent mi s a facut o poza la locul de munca si aceasta a fost postata pe grupul de whatsapp de catre managera pentru ca stateam pe telefon.Este in regula sa mi se faca poze si sa fie postate pe grupul de whatsapp de lucru?
Multumesc
Daca v-ati dat acordul sa fie postata, da ... daca nu, nu.