Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Salutare , vin si eu cu o mica intrebare spre aceasta ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Salutare , vin si eu cu o mica intrebare spre aceasta comunitate ...

Salutare , vin si eu cu o mica intrebare spre aceasta comunitate . Intampinam o mica problema , locuim intr-un bloc cu 8 etaje iar noi la etajul 6 , aproape zilnic sotia mea de cate ori doreste sa coboare asteptand liftul , de la etajul 8 coboara doua doamne , cand liftul opreste si la etajul 6 sa preia alte persoane ele o dau afara din lift si nu accepta sa urce langa ele si sa coboare impreuna iar aceasta ( mica problema ) aduce la pierderi de cate 15-20 de minute / zi plus un simt de injoseala si incorectitudine . Ma puteti ajuta cu un sfat va rog ? Imi pare rau daca deranjez pentru un subiect atat de usor ! Multumesc
Micile dvs. probleme se rezolva la nivelul as. prop. - printr-o notificare.
Sotia dvs. sa incerce sa nu se sincronizeze cu cele doua doamne (or fi de vita nobila...). Apoi, v-as propune sa fiti si dvs. de fata la mioca intamplare cu liftul.