Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua.O hotărâre de validare drept de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua.O hotărâre de validare drept de proprietate emisa ...

Bună ziua.O hotărâre de validare drept de proprietate emisa de Comisia Județeană de Fond Funciar poate fi contestata în instanta având în vedere faptul ca asupra aceluiași amplasament a fost pronunțată o decizie irevocabila de reconstituire, altei persoane?
Orice document poate fi contestat de o persoană interesată. Cu ce succes însă, vă poate spune un avocat după studiul documentelor și cercetări suplimentare, dacă e cazul
Hotărârea la care fac referire se referă la validarea unui amplasament care a mai făcut obiectul legii 18/1991,,legii 1/2000,cu masuri reparatorii, în echivalent,amplasamente necontestate la acea vreme.