Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionar in Spania. Daca in luna septembrie ma aflu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionar in Spania. Daca in luna septembrie ma aflu in Romania ...

Pensionar in Spania.
Daca in luna septembrie ma aflu in Romania pot face dovada certificatului de viata la CNPP teritorial ?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Daca detineti documentul completat, nu vad de ce nu s-ar putea depune direct la CJP cu nr. de inregistrare/ data.
In mod normal, respectivul formular ar trebui sa poate fi completat si in fata functionarului de la CJP.
Daca pana in septembrie nu rezolvati, merita sa incercati la CJP.