Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua!Doresc să depun pentru obținerea ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua!Doresc să depun pentru obținerea certificatului ...

Bună ziua!Doresc să depun pentru obținerea certificatului pentru acreditare turism și am nevoie de acordul vecinilor,am obținut 3 semnături iar al patrulea mi-a răspuns ca apartamentul îl au spre vânzare și mă vor anunța în momentul în care îl vor vinde(probabil nu vor să dea semnătura și m-au refuzat mai drăguț),în fine asociația de proprietari și anume domnul președinte spre care am fost redirecționată de domnul administrator a spus ca dânsul nu închiriază apartamentul dansului și dacă nu am cele patru semnături dansul nu îmi poate da,adaug ca apartamentul se află fix la promenada și avem o terasă care are mereu organizat câte ceva și este zgomot până la 3 noaptea,ce este de făcut?Am observat ca în aceasta clădire sunt apartamente acreditate de ministerul turismului.Ce este de făcut în această situație.Multumesc!As putea înainta ceva către administrație?
Apart, utilizator