avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1019 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara! Va rog sa ma ajutați sa găsesc arhivele ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara! Va rog sa ma ajutați sa găsesc arhivele din anii ...

Bună seara! Va rog sa ma ajutați sa găsesc arhivele din anii 1960 de la "Autocamioane Brașov". Cei de la Arhivatorul.ro, din județul Cluj, spun că au arhivele începând cu anul 1975. Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Bună ziua! ar putea, va rog să-mi spună cineva, unde se gadesec ... bajureanus@yahoo.fr bajureanus@yahoo.fr Bună ziua! Ar putea, va rog să-mi spună cineva, unde se gadesec arhivele de la Întreprinderea \"Autocamioane Brașov\" din anii 1960? Cei de la ... (vezi toată discuția)
Arhive steagul roșu 1960? bv bajureanus@yahoo.fr bajureanus@yahoo.fr Bună ziua! Sunt B. V., am lucrat la \"Steagul Roșu\" Brașov, in construcții, ca muncitor necalificat, începând cu anul 1962,timp de mai mulți ani. ... (vezi toată discuția)
Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la autocamioane brasov și ... gigichiuda gigichiuda Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la Autocamioane Brasov și as avea nevoie de sporurile de acolo pentru pensie .Unde găsesc arhiva respectivă ? ... (vezi toată discuția)