Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am și eu o nelămurire. Părinții mei când au ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am și eu o nelămurire. Părinții mei când au divorțat, tata ...

Am și eu o nelămurire. Părinții mei când au divorțat, tata a cumpărat o garsonieră penteu mine de care mama mea e proprietara. Între timp mama sia refăcut viața cu un alt bărbat și mai au o fata . ( sora după mama ) . Întrebarea mea este dacă ar avea și ea vrun drept la garsoniera cumpărată de tatăl meu ?
IasminaMatei, utilizator