Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua, Un vecin are o stână care adună vaci de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua, Un vecin are o stână care adună vaci de la oameni ...

Bună ziua,

Un vecin are o stână care adună vaci de la oameni și toamna oamenii plătesc pentru animale să le ducă acasă. nu are firmă pentru așa ceva. Nu are ciobani lucră singur . vînde caș , urdă etc la oameni nu are firmă să vândă aceste produse.are 5-6 câini care la un câine i-a tăiat urechile și coada. ce se poate face că acest individ să fie pedepsit de politia animalelor și la anaf că face evaziune fiscală. Unde trebuie să trimit sesizări să se ia măsuri.
Szxq, utilizator