Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua pt un supliment la o succesiune pt o casa la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua pt un supliment la o succesiune pt o casa la tara ce ...

Buna ziua pt un supliment la o succesiune pt o casa la tara ce acte trebuiesc scoase de la primarie?Trebuie iar scoase toate actele ca si atunci cand s a facut succesiunea?
Da, trebuie aceleași acte