avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1086 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna ziua,ce cetatenie are un copil nascut in Anglia ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna ziua,ce cetatenie are un copil nascut in Anglia dintre un ...

buna ziua,ce cetatenie are un copil nascut in Anglia dintre un tata roman si o mama de cetatenie greaca si cum trebuie sa procedez?
Multumesc

Alte discuții în legătură

Cetatenie ContSters248369 ContSters248369 cum se obtine cetatenia greaca? sau mai exact daca un copil se naste in grecia obtine direct cetatenia greaca daca mama are cetatenie romana si tatal are ... (vezi toată discuția)
Imi este frica sa dau in judecata concubinul ptr.a obtine custodia copilului ramona0402 ramona0402 buna tuturor!doresc sa scriu cat mai scurt ,si sper sa se inteleaga ceva...:\"> acum 5 ani jumate am cunoscut un grec,am facut un copil care acum are 4 ... (vezi toată discuția)
Divorț cu minor (6 ani),înaintat proces ... taflan_ionica@yahoo.com taflan_ionica@yahoo.com Bună ziua.Cazul nostru:Divorț cu minor (6 ani),înaintat proces pt divorț cu stabilirea domiciliului minorului si custodie exclusiva la tata,ordonanță ... (vezi toată discuția)