avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 945 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, anterior casatoriei am luat un credit ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, anterior casatoriei am luat un credit ipotecar, iar ...

Buna ziua, anterior casatoriei am luat un credit ipotecar, iar acum, dupa casatorie avand in vedere ofertele bancilor m-am gandit sa fac o refinantare. Refinantarea creditului va produce efecte si cu privire la sotul meu? Va multumesc

Alte discuții în legătură

Refinantare credit ipotecar in timpul casatoriei dacmoto dacmoto Buna ziua, In dec 2006 am luat un apartament prin credit ipotecar( am platit avans 30000E( 20% cum a cerut banca), si mai am 70000 E de achitat). In 2008 ... (vezi toată discuția)
Refinantare credit dupa divort MonicaForneo MonicaForneo Buna ziua, Sunt in proces de divort. Din timpul casatoriei am o casa luata prin credit ipotecar. S eu si sotul de care voi divorta suntem coproprietari. El ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! eu cu viitorul meu soț vrem sa cumpărăm un imobil. ... Lori70 Lori70 Bună ziua! Eu cu viitorul meu soț vrem sa cumpărăm un imobil. El contribuie cu 50 % din valoarea imobilul, iar eu fac un credit ipotecar pentru diferența ... (vezi toată discuția)