avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Va salut cu respect ! Am vreun drept legal să refuz ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Va salut cu respect ! Am vreun drept legal să refuz că angajat, ...

Va salut cu respect ! Am vreun drept legal să refuz că angajat, decontarea transportului de către firma unde lucrez, de-acasă la firma și viceversa?! Mulțumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Vreau sa dau in judecata firma la care lucrez ContSters332684 ContSters332684 Buna ziua va rog sa ma ajutati si pe mine cu sfaturi: Lucrez la o firma de 10 luni cu C.I.M pe perioada determinata am cerut sa mi-se deconteze un transpor ca ... (vezi toată discuția)
Decontare transport bucuresti ploiesti in cazul in care nu este trecut in contract mercorra mercorra Buna ziua, as dori sa stiu si eu ce pot sa fac in urmatoarea situatie: 1) m-am angajat la firma x din PLOIESTI eu fiind de loc din BUCURESTI deoarece mi ... (vezi toată discuția)
Decontare saptamanala transport torventor torventor Buna ziua! Unitatea este obligata sa-mi deconteze transportul saptamanal incepand din luna octombrie anul 2013 si pana in prezent dat fiind faptul ca ... (vezi toată discuția)