Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Daca am o decizie de pensie anticipata ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Daca am o decizie de pensie anticipata partial, nedata ...

Buna ziua,
Daca am o decizie de pensie anticipata partial, nedata in plata, voi beneficia de recalculare de la 1 septembrie 2024?
Multumesc mult!
Da.
Se va aplica noua formula de calcul.