avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 791 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Dacă urmez o facultate cu învățământ ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Dacă urmez o facultate cu învățământ la distanță ...

Bună ziua!
Dacă urmez o facultate cu învățământ la distanță mai pot beneficia de pensie de urmaș?
De asemenea am urmat o facultate si un master la buget și acum m-am înscris la cea de a doua facultate cu ID.
Ultima modificare: Vineri, 26 Iulie 2024
Ana2300, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua! daca urmez o facultate la distanță pot primi pensia ... teodoramihai21 teodoramihai21 Buna ziua! Daca urmez o facultate la distanță pot primi pensia de urmaș in continuare? In articolul de lege scrie ca pot beneficia de aceasta pensie pana ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas la al doilea master Anniemax Anniemax Buna ziua. Sunt studenta la un master la id in anul 1 si am 22 de ani. cand voi termina masterul voi avea 23 si voi primi pensie de urmas pana in saptembrie ... (vezi toată discuția)
Pensie urmas eusimama eusimama Buna. În iunie am terminat masterul - 5 ani am studiat la buget. În iulie a murit tata în urma unui accident de muncă. Aş dori să mă înscriu la un alt ... (vezi toată discuția)