Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Dacă urmez o facultate cu învățământ ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Dacă urmez o facultate cu învățământ la distanță ...

Bună ziua!
Dacă urmez o facultate cu învățământ la distanță mai pot beneficia de pensie de urmaș?
De asemenea am urmat o facultate si un master la buget și acum m-am înscris la cea de a doua facultate cu ID.
Ana2300, utilizator