Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu odihna / Concediu medical Va rog sa ma ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu odihna / Concediu medical Va rog sa ma ajutati cu urmatoarele ...

Concediu odihna / Concediu medical

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarele informatii:

1/ cand esti in concediu odihna- ce suma se ia la calcul pensiei?
2/ cand estiin concediu medical - ce suma se ia la la calculul pensiei?

Va multumesc f mult

O zi buna.
1. indemnizatia de co

2. indemnizatia pentru concediu medical
Va multumesc pt raspuns.
Dar daca toata luna ai CM si indemnizatia de CM este platita luna urmatoare?

Multumesc.
indemnizatia pentru concediu medical