Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost arestat

Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost arestat dar el are animale de companie o pisica si un caine ce se va intampla cu ele daca sar duce la inchisoare?
alexandru johnathan, utilizator