avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 952 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost arestat

Buna Ziua! astazi am aflat ca un vecin de ameu a fost arestat dar el are animale de companie o pisica si un caine ce se va intampla cu ele daca sar duce la inchisoare?
Ultima modificare: Vineri, 26 Iulie 2024
alexandru johnathan, utilizator

Alte discuții în legătură

Legal sau ilegal / eliberare zona de pisici DUM_LIVIU DUM_LIVIU Buna ziua, Am si eu o problema. Am niste vecini care si-au lasat libere pisicile ce initial le tineau in casa. Acestea atrag la randul lor alte pisici. Casele ... (vezi toată discuția)
Câinele vecinului mi-a omorât o pisică. ce pot face ca să scap de el? ContSters474233 ContSters474233 am un vecin care are o casa in constructie si 2 caini de vanatoare care pazesc.Problema e ca unul dintre caini are o deosebita placere sa sara gardul la mine ... (vezi toată discuția)
Un vecin imi omoara pisicile George1000 George1000 Eu sunt un mare iubitor de animale. La bunici am un caine si recent doar o pisica Aveam 3 pisici. Dar recent 2 pisici mi-au fost omorate de un vecin. Chestia e ... (vezi toată discuția)