Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am născut acum o luna, cum pot face cerere pentru a ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am născut acum o luna, cum pot face cerere pentru a beneficia de cardul pentru nou nascut? ...

Bună ziua am născut acum o luna cum pot face cardul pentru pampers la fetita?

Manuela Rășină, administrator
Buna ziua!
Daca va incadrati in lege,faceti cerere la primarie.
www.avocatnet.ro/articol_660...