avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 788 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua ieri așteptăm pronunțarea in dosar iar pe ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua ieri așteptăm pronunțarea in dosar iar pe portal ...

Buna ziua ieri așteptăm pronunțarea in dosar iar pe portal nu apare nimik ieri trebuia să apară hotărârea nici amnare ulterioară nimik rog mult o ideie..se pot întâmpla

Alte discuții în legătură

Recurs taxa auto the_power_25xxxx the_power_25xxxx Am avut proces in data de 22 februarie 2012 , am citit raspunsul pe net si anume dispune inmatricularea fara taxa auto.Cu recurs .In cat timp fac ei recurs si ... (vezi toată discuția)
Dosar care nu apare pe portalul just.ro Kheyra Kheyra Buna ziua , Am si eu urmatoarea problema : am ( sau am avut) un dosar la judecatoria sectorului 2 pe care l-am urmarit pe portalul just.ro. S-a dat ... (vezi toată discuția)
Termen pronuntare monalisaalina monalisaalina Care este termenul in care completul se poate pronuna intr-o cauza civila?pot afla mai repede,sau trebuie sa astept acasa hotararea? multumesc (vezi toată discuția)