Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Detasare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Detasare

Buna ziua,

Se poate detasa un salariat doar pentru cateva ore din program?
Sau ce forma legala se poate incheia pentru prestarea de activitate, doar pentru cateva ore, din timpul programului unui anumit salariat.

Multumesc!
Totodata, va rog sa-mi spuneti daca se poate schimba si functia salariatului detasat,
Multumesc.