Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am furat din magazin
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am furat din magazin

Bună ziua. Lucrez la un magazin și mi a trecut prin cap acum puțin timp să fur țigări și alte bunuri. Aseară am fost prinsă de securitate, m-au pus să scriu un proces verbal precum “ Subsemnata … angajat al … declar ca am vrut sa ies pe la ieșire angajați cu bunuri etc …. “ , apoi am scris demisia, ulterior am mers la case sa se scoată un “ bon anulat” așa l au numit. Si mi-au spus ca am termen o săptămână sa plătesc altfel suna la poliție.

Ce pot păți? Nu am mai pățit niciodată așa ceva
asakjbf, utilizator