Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am o cladire veche ,vreu sa o darim sa fac alta cladire
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am o cladire veche ,vreu sa o darim sa fac alta cladire

am o cladire veche ,vreu sa o darim sa fac alta cladire pe acelasi loș si aceleasi dimensiuni. ce impozit platesc la primarie pt refacerea cladirii
george-neagu, moderator
Costurile vi le spun chiar cei de la primarie pentru ca aveti nevoie de autorizatie de demolare si constructie de la ei.