Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Card social Nou născut
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Card social Nou născut

Buna ziua.am născut în luna iunie 2024 și am depus actele la primărie în luna iulie pentru card social Nou născut am intrb după câte luni vine cardul prin posta?
Pascaru Valentina, utilizator