Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... dosar indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

dosar indemnizatie

buna ziua.am fost inscrisa la postliceala sanitara cursuri la zi din septembrie 2012-iunie 2015.in iulie 2015 am avut examene iar pe 6 august mi-am depus actele de somaj.am avut somaj cu concedii medicale pana in august 2016.in iulie 2016 am nascut,mi-am depus dosarul de indemnizatie in septembrie.de la scoala am scos o adeverinta in care scrie ca am fost eleva din 15 septembrie 2012-24 iunie 2013,15 septembrie 2013-24 iunie 2014,15 septembrie 2014-24 iunie 2015.ar fii vreo problema perioada de examene sau de vacanta?multumesc