Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, unde se găsesc arhivele firme Temeri S.A ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, unde se găsesc arhivele firme Temeri S.A București ...

Buna ziua, unde se găsesc arhivele firme Temeri S.A București grup șantier Deva (șantier Timișoara)? Avem nevoie pentru eliberarea adeverinței de vechime.
Mulțumesc
Sigur aceasta e denumirea ?